Concertagenda

September

18sep19:30Populair en klassiek orgelconcert 2026 met Jos Moeke in GeervlietGrote kerk, Geervliet

19sep14:3016:30Orgelconcert met Martin Mans en Hugo van der Meij in LunterenOude kerk, Lunteren

19sep19:3020:45Hippolytuskerk in Middelstum orgelconcert 2026 met Evert van de VeenHippolytuskerk, Middelstum

19sep19:3021:302e editie Nijkerkse Mannenzang in de Grote kerkGrote kerk, Nijkerk

19sep19:30Maria Magdalenakerk te Goes koorzangavond met Hollands Jongerenkoor 16Maria Magdalenakerk, Goes

25sep20:00Zing psalmen en gezangen in de Grote kerk van HarderwijkGrote kerk, Harderwijk

26sep16:0016:15Ensemble Piacevole zingt Schwanengesang in BarneveldOude kerk, Barneveld

26sep19:0020:30Grote Kerk in Hoogeveen psalmzangavond met bovenstemGrote kerk, Hoogeveen

26sep19:0020:30Psalmzangavond met bovenstem 2026 in de CunerakerkCunerakerk, Rhenen

26sep20:0021:15Orgelconcert in de Bovenkerk te Kampen met organist Evert van de VeenBovenkerk, Kampen

Oktober

02okt20:00The Last Night of the Proms 2026 met Arjan BreukhovenDorpskerk, Berkel en Rodenrijs

03okt15:3016:45Martinikerk te Bolsward orgelconcert 2026 met Evert van de VeenMartinikerk, Bolsward

03okt19:3021:00Jubileumconcert met Martin Mans in de Schildkerk te RijssenSchildkerk, Rijssen

09okt19:3022:30Avond vol klank en stem in de Sint-Maartenskerk ZaltbommelSint-Maartenskerk, Zaltbommel

09okt20:0022:00Bachs Hohe Messe een meesterwerk door Ars Musica in ZwolleDominicanenklooster, Zwolle

10okt15:3017:30Bach Dag 2026 in de Oude kerk te ZeistOude Kerk, Zeist

10okt20:0021:15Orgelconcert in de Koepelkerk te Renswoude met Evert van de VeenKoepelkerk, Renswoude

10okt20:0022:00Bachs Hohe Messe in Zeist met Ars MusicaOude kerk, Zeist

17okt20:0021:15Evert van de Veen en Sander van Marion in LunterenOude kerk, Lunteren

24okt19:3021:00Poortkerk van Kampen samenzangavond met bovenstemPoortkerk, Kampen

24okt19:3021:00Hervormingsconcert in de Grote kerk te Elburg met Jos MoekeGrote kerk, Elburg

November

07nov19:3021:00Psalmzangavond met thema Kracht in de Schildkerk te RijssenSchildkerk, Rijssen

07nov20:0021:15Dorpskerk te Beekbergen orgelconcert met koraalbewerkingen Evert van de VeenDorpskerk, Beekbergen

13nov19:3022:30Een avond van klank en stem in Augustijnenkerk te DordrechtAugustijnenkerk, Dordrecht

21nov19:3020:50Ein deutsches Requiem in de Grote kerk te StrijenGrote kerk, Strijen

27nov20:0021:30Adventsconcert met Chr. Nationaal Vrouwen projectkoor in RijssenSchildkerk, Rijssen

CD's en albums

Concert bij kaarslicht in de Dordse Trinitatiskapel met Arjan Breukhoven

Concert bij kaarslicht in de Dordse Trinitatiskapel met Arjan BreukhovenOp D.V. vrijdagavond 5 april 2024 wordt er een concert bij kaarslicht in de Dordse Trinitatiskapel gehouden met Arjan Breukhoven en Donij van Doorn.

Aanvang en toegang concert bij kaarslicht

De aanvang van het concert bij kaarslicht is 20:00 uur en de deuren zullen om 19:30 uur open gaan. De toegangsprijs is € 15,00 per persoon. U kunt de toegangskaarten in de voorverkoop bestellen via: www.arjanbreukhoven.nl/agenda. Indien er nog plaatsen beschikbaar zijn is het ook nog mogelijk om toegangskaarten te kopen aan de deur van de Trinitatiskapel.

Jong en oud is van harte welkom om dit prachtige en sfeervolle concert bij kaarslicht in de Trinitatiskapel op de Vriesestraat 22 te Dordrecht bij te wonen.

Over het concert bij kaarslicht

Tijdens het concert bij kaarslicht zal de prachtige historische Trinitatiskapel in Dordrecht zal op 5 april alleen verlicht worden door vele kaarsen! Op die vrijdagavond zullen sopraan Donij van Doorn en pianist/organist Arjan Breukhoven samen een concert geven. Donij van Doorn, waarvan André Rieu vertelt: “een Twentse schone met een kristalheldere stem die emotioneel mooi zingt”, zal op ontroerende wijze hoogtepunten zingen uit de musical en klassieke muziek.

Over Donij van Doorn en Arjan Breukhoven

Donij van Doorn reisde als soliste over heel de wereld samen met het Joh. Strauss-orkest van André Rieu, is veelvuldig te zien op tv en zong voor grote zalen en stadions met vaak meer dan 10.000 concertbezoekers. Op haar naam staan grote rollen in vele opera’s en zong menig solo in indrukwekkende oratoriums van grote componisten. Zo zong zij kort geleden nog in het Spaanse Granada tijdens een opera festival. Haar vocale virtuositeit zal tijdens het concert, naast emotionele en intense zang, te horen zijn.

Donij zal worden begeleid door pianist, organist en componist Arjan Breukhoven. Deze Rotterdamse duizendpoot speelt zowel klassieke als ook lichte muziek en weet op unieke wijze solisten te begeleiden. Naast het begeleiden zal Arjan natuurlijk ook de toetsen afstoffen tijdens enkele solo’s aan de vleugel en op het orgel. Ook Arjan treedt jaarlijks op in vele landen van de wereld zoals Australië en de USA, maar ook in vele landen in Europa.

Zoeken

Facebook

Advertenties

Actie snoeprollen JDJ Shop 1 doos mentos choco
Jaarlijkse psalmzangavond met bovenstem Cunerakerk te Rhenen

50 jaar Johannus Zomeravondconcerten

samenzang in Dordrecht voor mensen met hersenletsel
Orgelimprovisaties met samenzang in Dordrecht

Nieuwsbrief

Advertenties

Nieuw album Mannenzang Zwolle Wacht op de Heer

Album Nader tot U o Heer
Nieuw Refomuziek album Mannenkoor Salvatori

Refoshop handgemaakte kaarsen en zeepjes
Robotime bouwpakketten