Mei, 2025
Details
Op D.V. dinsdagavond 6 mei 2025 wordt er een bevrijdingsconcert bij Johannus
Meer
Details
Op D.V. dinsdagavond 6 mei 2025 wordt er een bevrijdingsconcert bij Johannus orgels georganiseerd met Jorrit Woudt en Maurice van Dijk in de Feike Asma concertzaal te Ede.
Aanvang en toegang Bevrijdingsconcert bij Johannus orgels
De aanvang van het bevrijdingsconcert bij Johannus orgels is 19:30 uur. De toegangsprijs voor volwassenen is € 10,00 per persoon en voor kinderen tot en met 12 jaar € 5,00. Wanneer u alle 5 zomeravondconcerten bij wilt wonen en een passe-partout koopt dan krijgt u één concert gratis en betaalt u voor volwassenen slechts €40,00 en voor kinderen € 20,00. U kunt de toegangskaarten bestellen via: https://johannus.eventgoose.com/
Jong en oud is van harte welkom tijdens dit bevrijdingsconcert bij Johannus orgels in de Feike Asma zaal concertzaal op de Keplerlaan 2 te Ede.
Over het Bevrijdingsconcert bij Johannus orgels
Orgel & Trompet in dialoog Op dinsdag 6 mei bent u van harte welkom in de Feike Asma Concertzaal in Ede voor een bijzonder Bevrijdingsconcert.
Zomeravondconcerten
Trompettist Maurice van Dijk en organist Jorrit Woudt verzorgen deze avond een feestelijk én verstild muzikaal programma waarin vrijheid centraal staat. Van indrukwekkende koraalzettingen tot sprankelende fanfares: dit duo weet de kracht van muziek voelbaar te maken. Het concert vormt de feestelijke aftrap van de nieuwe concertserie Zomeravondconcerten bij Johannus.
Verspreid over vijf dinsdagavonden (en één woensdag) presenteren gerenommeerde musici verrassende bezettingen – van orgel met trompet, cello of fagot tot een tweemans pianoconcert en een sfeervolle slotavond met drie bekende organisten. Elk concert heeft een geheel eigen sfeer, en samen vormen ze een muzikale zomerserie vol variatie en kwaliteit.
Bevrijdigingsconcert
Tijdens het Bevrijdingsconcert hoort u muziek die raakt en herinnert. Klassieke werken worden afgewisseld met eigentijdse bewerkingen, waarbij het samenspel tussen trompet en orgel de ruimte vult met klank en betekenis. Maurice van Dijk, bekend om zijn warme toon en expressieve spel, en Jorrit Woudt, veelzijdig concertorganist met gevoel voor stijl, vormen een muzikaal duo van formaat.
Tijd
(Dinsdag) 19:30
Organisator
Johannus orgelbouw