Instrumentaal Lenteconcert met The Musix en Peter Wildeman in Schiedam

16mei19:3022:30Instrumentaal Lenteconcert met The Musix en Peter Wildeman in SchiedamGrote kerk, Schiedam

Details

Op D.V. zaterdagavond 16 mei 2026 wordt er een instrumentaal Lenteconcert met The Musix en Peter Wildeman in de Grote kerk te Schiedam.

Aanvang en toegang Instrumentaal Lenteconcert met The Musix

De aanvang van het Instrumentaal Lenteconcert met The Musix en Peter Wildeman is 19:30 uur. De toegangsprijs is € 39,99 en voor een eersterangs VIP-plaats € 45,99. U kunt de toegangskaarten in de voorverkoop bestellen via: www.mezzogrande.nl/lenteconcert-schiedam/

Dit is een 18+ only evenement. Prijzen zijn inclusief volledig verzorgde catering met hapjes en drankjes.

Het Lenteconcert in de Grote of Sint Janskerk in Schiedam is een intiem en uniek concert waarbij topmuzikanten een speciale muzikale avond verzorgen. Laat je meenemen in een sfeervolle avond vol muzikale klasse tijdens het Instrumentaal Lenteconcert van Mezzogrande. In de monumentale setting van de Grote of Sint Janskerk in Schiedam verzorgen drie bijzondere ensembles een concertavond die raakt – stijlvol, intiem en met oog voor detail.

Iedereen van 18 jaar en ouder is van harte welkom tijdens het Lenteconcert van Mezzogrande in de Grote kerk op de Nieuwstraat 32 te Schiedam.

Programma Instrumentaal Lenteconcert met The Musix

Het programma met het instrumentaal Lenteconcert met The Musix begint om 19:30 uur, dan opent Peter Wildeman met Lise de Munck voor een uniek 4-handen concert waarbij piano en dwarsfluit worden afgewisseld.

Na deze muzikale introductie zal Take Five hun repertoire ten gehore brengen. Om 21:00 is er een ruime pauze van 3 kwartier waarin een volledig verzorgde catering klaar zal staan met prachtige hapjes en heerlijke drankjes. In deze pauze is voldoende tijd om elkaar te ontmoeten en te spreken. Om 21:45 zal The Musix als hoofdprogramma de avond afsluiten. De avond zal omstreeks 22:30 uur zijn afgelopen.

Medewerkenden Instrumentaal Lenteconcert met The Musix

Tijdens het Instrumentaal Lenteconcert met The Musix wordt medewerking verleend door The Musix, Take Five en Peter Wildeman samen met Lise de Munck.

The Musix bestaan uit Maria Knops op de harp, Corrie Wielink op de viool, Martha van Gent op de fluit, Csaba Erdös op de cello, Arie van der Vlist op piano en orgel, Lennert Knops op piano en orgel.

Take Five bestaat uit Leon Koppelman op de panfluit, Peter Koetsveld op de klarinet, Annette Jumelet op de viool, Jan Peter Teeuw op de vleugel en Marien Stouten op het orgel.

Over The Musix

The Musix’ is een initiatief van Maria & Lennert Knops. In 2005 gaven zij voor de eerste keer een nieuwjaarsconcert met Martha van Gent in de Havenkerk van Alblasserdam. De nieuwjaarsconcerten zijn inmiddels een traditie geworden.

In de loop van de jaren breidde de groep zich uit tot zes muzikanten, die ervan genieten om met elkaar muziek te maken. Het repertoire bestaat hoofdzakelijk uit het geestelijke lied en (licht) klassieke muziek.

Door de veelzijdige samenstelling kan een kleurrijk muziekpalet ten gehore worden gebracht, zowel solistisch als begeleidend.

Tijd

16 Mei 2026 19:30 - 22:30

Grote kerk, Schiedam

Naar locatie