Concertagenda

Augustus

12aug19:30Psalmzangavond in de zomer in PuttenHersteld Hervormde kerk, Putten

13aug20:0021:15Orgelconcert Wibren Jonkers in Oude Kerk BarneveldOude kerk, Barneveld

14aug20:00Zomerconcert in de Grote kerk van Westzaan met Jos MoekeGrote kerk, Westzaan

15aug19:3020:45Zomerconcert 2026 in de Gereformeerde kerk te Voorthuizen met Bert BronsGereformeerde kerk, Voorthuizen

19aug19:30Psalmzangavond in de zomer in NieuwdorpGereformeerde Gemeente, Nieuwdorp

20aug20:0021:15Orgelzomerserie Oude Kerk Barneveld 2026 met Rik MelissantOude kerk, Barneveld

20aug20:00Feestelijk zomerconcert 2026 met André Knevel en Jos Moeke in UddelHervormde Dorpskerk, Uddel

22aug19:1520:45Zomerconcert 2026 in de Gereformeerde kerk te Voorthuizen met Matthijs BreukhovenGereformeerde kerk, Voorthuizen

22aug19:30Orgel- en samenzangavond in de Hervormde Dorpskerk van Nunspeet met Jos MoekeHervormde Dorpskerk, Nunspeet

22aug19:30Instrumentaal zomerconcert te Tholen 2026Grote kerk, Tholen

25aug19:3021:30Johannus 50 jaar Zomeravondconcerten met Ede ExclusiefFeike Asma concertzaal, Ede

27aug20:0021:15Orgelzomerserie slotconcert 2026 met Adriaan Hoek en Alex EliaOude kerk, Barneveld

28aug20:0021:15Muzikale vriendenconcert 2026 te Berkel en RodenrijsDorpskerk, Berkel en Rodenrijs

29aug19:3020:45Zomerconcert 2026 in de Gereformeerde kerk te Voorthuizen met Evert van de VeenGereformeerde kerk, Voorthuizen

September

01sep19:3021:30Feestelijke afsluiting met Golden Vox Johannus 50 jaar ZomeravondconcertenFeike Asma concertzaal, Ede

05sep15:3016:30Bachconcert in de Broedergemeente in ZeistBroedergemeente, Zeist

05sep19:30Zomerconcert 2026 in de Grote kerk te Terneuzen met Jos MoekeGrote kerk, Terneuzen

05sep20:0021:00Bachconcert in de Waalse kerk in LeidenWaalse kerk, Leiden

12sep15:00Nationale orgeldag 2026 in de Koepelkerk te Bussum met Jos MoekeKoepelkerk, Bussum

18sep19:30Populair en klassiek orgelconcert 2026 met Jos Moeke in GeervlietGrote kerk, Geervliet

19sep14:3016:30Orgelconcert met Martin Mans en Hugo van der Meij in LunterenOude kerk, Lunteren

19sep19:3020:45Hippolytuskerk in Middelstum orgelconcert 2026 met Evert van de VeenHippolytuskerk, Middelstum

25sep20:00Zing psalmen en gezangen in de Grote kerk van HarderwijkGrote kerk, Harderwijk

26sep19:0020:30Grote Kerk in Hoogeveen psalmzangavond met bovenstemGrote kerk, Hoogeveen

26sep20:0021:15Orgelconcert in de Bovenkerk te Kampen met organist Evert van de VeenBovenkerk, Kampen

Oktober

02okt20:00The Last Night of the Proms 2026 met Arjan BreukhovenDorpskerk, Berkel en Rodenrijs

03okt15:3016:45Martinikerk te Bolsward orgelconcert 2026 met Evert van de VeenMartinikerk, Bolsward

03okt19:3021:00Jubileumconcert met Martin Mans in de Schildkerk te RijssenSchildkerk, Rijssen

09okt19:3022:30Avond vol klank en stem in de Sint-Maartenskerk ZaltbommelSint-Maartenskerk, Zaltbommel

09okt20:0022:00Bachs Hohe Messe een meesterwerk door Ars Musica in ZwolleDominicanenklooster, Zwolle

10okt15:3017:30Bach Dag 2026 in de Oude kerk te ZeistOude Kerk, Zeist

10okt20:0021:15Orgelconcert in de Koepelkerk te Renswoude met Evert van de VeenKoepelkerk, Renswoude

10okt20:0022:00Bachs Hohe Messe in Zeist met Ars MusicaOude kerk, Zeist

CD's en albums

Sint Maartenskerk te Zaltbommel met Soli Deo Gloria

Sint Maartenskerk te Zaltbommel met Soli Deo GloriaOp D.V. zaterdagavond 25 mei 2024 wordt er een concert gehouden in de Sint Maartenskerk te Zaltbommel met Christelijk Mannenkoor Soli Deo Gloria.

Aanvang en toegang concert Sint Maartenskerk te Zaltbommel

De aanvang van het concert in de Sint Maartenskerk te Zaltbommel is 20:00 uur. De toegangsprijs voor dit concert is € 10,00 per volwassene en € 5,00 per kind tot en met 12 jaar. Een gezinskaart kost € 15,00 per gezin. U kunt de toegangskaarten bestellen via: https://www.koopjekaartje.nl/events?id=107

Voor meer informatie over het concert, een donatie of livestream gaat u naar: www.muziekvoorelkaar.nl/zaltbommel240525. Het concert wordt georganiseerd door Stichting Muziek voor elkaar. Deze stichting brengt goede doelen samen.

Jong en oud is van harte welkom tijdens dit concert met Christelijk Mannenkoor Soli Deo Gloria in de Sint Maartenskerk op het Kerkplein 1 te Zaltbommel.

Medewerkenden concert Sint Maartenskerk te Zaltbommel

Tijdens het concert in de Sint Maartenskerk te Zaltbommel wordt medewerking verleend door Christelijk Mannenkoor Soli Deo Gloria onder leiding van de dirigent Jaap Kramer. Jan Lenselink bespeelt de vleugel en Jacob Schenk het orgel. Tenira Sturm zingt als Mezzosopraan. Verder zal er veel samenzang zijn tijdens het programma.

Over Jaap Kramer

Jaap Kramer is getrouwd met Hanna en de trotse vader van zoon Luca en dochter Thamar. Hij werd in 1979 geboren op het voormalige eiland Urk, waar zingen en musiceren simpelweg bij de cultuur hoort. Jaap komt uit een muzikale familie en werd dus van kinds af aan door muziek omgeven. “Mijn vader en moeder waren solist bij verschillende koren en zij hebben mijn creatieve ontwikkeling altijd gestimuleerd. Daar ben ik ze dankbaar voor.” zegt Jaap die inmiddels al ruim tien jaar werkt als professioneel muzikant, zanger en dirigent.

Les

Jaaps talent werd al vroeg ontdekt, rond zijn 12e jaar begeleidde hij de gemeentezang op het orgel. Orgel en piano spelen werd een grote passie van Jaap. Hij kreeg les van verschillende docenten, en studeerde later enkele jaren aan het conservatorium in Zwolle en aan de Schumann Akademie.

Dirigent en begeleider

Toen Jaap 17 jaar oud was, begon hij als dirigent van zijn eerste ‘eigen’ koor: Soli Deo Gloria, een christelijk jong mannenkoor. Met dit koor heeft Jaap veel beleefd in binnen- en buitenland. Het koor treedt nog steeds veel op en heeft verschillende cd’s gemaakt. Meer en meer ontwikkelde Jaap zich als een veelzijdig dirigent en koorbegeleider. Verschillende koren benaderden Jaap om hun dirigent te worden.

Ook als begeleider op piano en orgel krijgt Jaap steeds meer werk. Onder andere als vaste pianist van de bekende gospelzanger Martin Brand.  Sindsdien verleende hij zijn medewerking aan vele cd-opnames, evenementen in binnen- en buitenland.

Ook Jaaps persoonlijke geloofsleven verdiepte zich door de jaren heen. “Ik zet mij bewust in binnen de christelijke muziekwereld. Het is mijn roeping geloof ik. Sommige mensen praten makkelijk en vertellen honderduit over hun geloofsleven. Mijn taal is de muziek. Ik wil graag een instrument in Zijn Hand zijn.”

Zoeken

Facebook

Advertenties

Psalmzangavond 2026 voor Adullam in Elspeet

50 jaar Johannus Zomeravondconcerten

Orgel- en samenzangavond in de Dorpskerk te Nunspeet

Nieuwsbrief

Advertenties

Nieuw album Mannenzang Zwolle Wacht op de Heer

Album Nader tot U o Heer
Nieuw Refomuziek album Mannenkoor Salvatori

Refoshop handgemaakte kaarsen en zeepjes
Robotime bouwpakketten