Concertagenda

Oktober

09okt19:3022:30Avond vol klank en stem in de Sint-Maartenskerk ZaltbommelSint-Maartenskerk, Zaltbommel

09okt20:0022:00Bachs Hohe Messe een meesterwerk door Ars Musica in ZwolleDominicanenklooster, Zwolle

10okt15:3017:30Bach Dag 2026 in de Oude kerk te ZeistOude Kerk, Zeist

10okt19:3021:30Koorconcert in de Bovenkerk van KampenBovenkerk, Kampen

10okt20:0021:15Orgelconcert in de Koepelkerk te Renswoude met Evert van de VeenKoepelkerk, Renswoude

10okt20:0022:00Bachs Hohe Messe in Zeist met Ars MusicaOude kerk, Zeist

17okt16:0017:10Gert van Hoef in de Fontein te Nijkerk met zaterdagmiddagmuziekDe Fontein, Nijkerk

17okt19:3021:15Psalmzangavond in de Grote kerk van StrijenGrote kerk, Strijen

17okt20:0021:15Evert van de Veen en Sander van Marion in LunterenOude kerk, Lunteren

24okt19:3021:00Poortkerk van Kampen samenzangavond met bovenstemPoortkerk, Kampen

24okt19:3021:00Hervormingsconcert in de Grote kerk te Elburg met Jos MoekeGrote kerk, Elburg

24okt19:3021:30Koorzangavond in Oudewater met Sionskoor 5Oude kerk, Oudewater

31okt19:0021:15Hervormingsavond in Geldermalsen met het Hollands JongerenkoorGereformeerde Gemeente, Geldermalsen

31okt19:3021:00Psalmzangavond rondom Hervormingsdag in LunterenBethelkerk, Lunteren

31okt19:3021:15Hervormingsconcert in de Dorpskerk van NunspeetHervormde Dorpskerk, Nunspeet

November

07nov19:0021:002e editie Elspeetse mannenzangHersteld Hervormde kerk, Elspeet

07nov19:3021:00Psalmzangavond met thema Kracht in de Schildkerk te RijssenSchildkerk, Rijssen

07nov19:3021:00Psalmzangavond in Alblasserdam tijdens week van het levenGereformeerde Gemeente, Alblasserdam

07nov20:0021:15Dorpskerk te Beekbergen orgelconcert met koraalbewerkingen Evert van de VeenDorpskerk, Beekbergen

13nov19:3022:30Een avond van klank en stem in Augustijnenkerk te DordrechtAugustijnenkerk, Dordrecht

21nov19:3020:50Ein deutsches Requiem in de Grote kerk te StrijenGrote kerk, Strijen

27nov20:0021:30Adventsconcert met Chr. Nationaal Vrouwen projectkoor in RijssenSchildkerk, Rijssen

28nov19:3021:00Psalmzangavond met Urker bovenstem in UrkIchthuskerk, Urk

December

30dec19:3021:00Oudejaars-samenzangavond in Tholen met Bart KruithofGrote kerk, Tholen

CD's en albums

Urker gemengd koor Immanuël geeft concert in Lunteren

Urker Gemengd koor Immanuël geeft concert in LunterenOp D.V. zaterdagavond 10 februari 2024 wordt er een concert met het Urker Gemengd koor Immanuel in de Bethelkerk te Lunteren gehouden.

Aanvang en toegang concert Urker gemengd koor Immanuël

De aanvang van het concert met Urker gemengd koor Immanuël is 20:00 uur. De toegangsprijs voor een volwassene is € 12,50 per persoon aan de deur van de kerk. Wanneer u online toegangskaarten bestelt ontvangt u € 2,50 korting en betaalt u € 10,00 per volwassene. De toegang voor kinderen tot en met 16 jaar is gratis. Ook is het mogelijk om in de voorverkoop een combinatieticket met het orgelconcert van Gert Hoef te kopen voor € 17,50 per volwassene. U kunt deze toegangskaarten bestellen via: www.scmaf.nl/evenement/concert-lunteren-bethelkerk-denbi/.

Dit concert wordt georganiseerd door Stichting Culturele Muzikale activiteiten Flevoland en de opbrengst van dit concert is bestemd voor Stichting DENBI, men geeft hulp aan Ethiopië. De opbrengst van deze avond wordt gebruikt voor aanschaf van een bloedanalyse machine voor in het hospitaal in Ethopie.

Jong en oud is van harte welkom om dit concert bij te wonen in de Bethelkerk op De Haverkamp 1 te Lunteren.

Medewerkenden concert Urker gemengd koor Immanuël

Tijdens het concert wordt medewerking verleend door het Urker gemengd koor Immanuël onder leiding van Harm Hoeve. Het orgel wordt bespeelt door Jorrit Woudt en de piano door Jan Lenselink. De trompet wordt bespeelt door Maurice van Dijk. De algehele leiding deze avond is in handen van Dominee R. de Jong.

Over de organist Jorrit Woudt

Op negenjarige leeftijd begon ik met orgellessen aan de muziekschool in Ermelo. Na de verhuizing in 1993 richting Heemse (Hardenberg) zette ik mijn orgelopleiding voort onder leiding van Freddy Veldkamp.

Na de middelbare school ging ik naar het conservatorium in Zwolle. Daar studeerde ik schoolmuziek, orgel, piano en kerkmuziek. In juni 2004 behaalde ik mijn hoofdvakdiploma orgel als leerling van Harm Jansen.

Daarnaast volgde ik nog improvisatielessen bij de bekende Groningse organist Sietze de Vries en pianolessen bij Herman Riphagen uit Heerde. Ook studeerde ik nog een aantal jaren theologie aan de Theologische Universiteit (GKv) in Kampen.

Begeleiden

Wat ik veel en graag doe is koren begeleiden op zowel orgel als piano, bij concerten en cd-opnamen. Koorreizen brachten me al in diverse Europese landen, maar ook in Canada en de Verenigde Staten van Amerika. Als organist en pianist mocht ik een aantal keren meewerken aan het bekende EO-programma ‘Nederland Zingt’.

Componeren

Daarnaast mag ik me graag bezighouden met het componeren en arrangeren van (voornamelijk) koor- en orgelmuziek.

Zoeken

Facebook

Advertenties

Actie snoeprollen JDJ Shop 1 doos mentos choco
Jaarlijkse psalmzangavond met bovenstem Cunerakerk te Rhenen

2e editie Elspeetse mannenzang met bovenstem

Nieuw album Mannenzang Zwolle Wacht op de Heer

Nieuwsbrief

Advertenties

Robotime bouwpakketten
Refoshop handgemaakte kaarsen en zeepjes

Nieuw Refomuziek album Mannenkoor Salvatori
Album Nader tot U o Heer